Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne kibiców Gryfa Polanów Strona Główna » Kibice Zobacz poprzedni temat

Dołączył: 25 Lis 2005
Posty: 415

Skąd: mam wiedzieć ?

LESNIK MANOWO - GRYF POLANÓW 5:1 (4:1)

Na to spotkanie do Manowa udalismy sie w 2 osoby ... w przerwie dolaczyl do nas 1 fan Sianowskiej Victorii .... mecz ogulnie nudny z naszego punktu widzenia ... wiadomo czym spowodowana ta nuda ... nieprowadzimym dopingu ... w pierwszej polowie wywieszamy jedna flage GRYF . nastepnie w przerwie sciagamy ja dajac do zrozumienia naszym grajka ze jestesmy okropnie zdenerwowani ich postawa i majac na dzieje ze po zdjeciu fany zaczna grac .... i stalo sie po przerwie zaczeli grac wkoncu pilka ... i 2 polowe przegrali tylko 1:0 Smile to na tyle .. wyjazd nudny bez atrakcjii .. pozdro dla fana z Sianowa ... i dzieki za wsparcie Smile

Wto 13:09, 23 Maj 2006 Zobacz profil autora
misiek_gryf

Posty: 415

Biesiekierz - GRYF POLANÓW

W Biesiekierzu melduje sie 5 mlodych fanów Gryfa oraz 5 kibicow koszalinskiej GWARDII . Pierwsza połowa bez dopingu , popijamy piwko , rozmawiamy . Druga połowa to juz dobry doping z naszej strony . Niestety Gryf przegrywa inauguracyjne spotkanie 0:1 . Wielkie dzieki dla chlopaków z Koszalina za wsparcie nas .

Pon 14:01, 07 Sie 2006 Zobacz profil autora
misiek_gryf

Posty: 415

Gryf Polanów - Mechanik Bobolice 2:2

Na ten mecz oczekiwalo dużo osob ... tymbardziej z zapowiedzi wynikalo ze ma przyjechac znienawidzona w Polanowie ekipa z Bobolic ... Nas na zbiorce 46 osób mlodej ekipy .... psy sie kręcą caly czas ... oczekujemy na kibiców Mechanika ... niestety dochodzi godzina 12.45 i udajemy sie w kierunku stadionu ... część chłopakow wchodzi na stadion czesc idzie na tzw "schodki " poza stadionem ... Milicja zaczyna troszke cwaniakowac grozac mandatami za wulgaryzmy ... Laughing parzac w kierunku parkingu zauwazamy białego busa ... kilku idzie sprawdzic ale co sie okazuje ze bus szybko z parkingu odjezdza ... psiarnia cwaniakuje dalej .... wiec przemieszczamy sie w 28 osob w inne miejsce ... Smile Myslac ze Mechanik przyjdzie ... !! zaczyna sie mecz ruszamy z doyc dobrym dopingiem ... hitem dzisiejszego dnia bylo " hej Gryfie goool" itd troszke bluzgow na Mechanika i znowu jedziemy z naszym hitem hehe Smile calkiem fajnie to nam dzisiaj wychodzilo Smile
Gryf traci pierwszy bramke lecz odrabia starty i wychodzi na prowadzenie ... jeden z zawodnikow druzyny z Bobolic pokazuje nam "srodkowy" palec !! ( wielkie dzieki ) roozbawilo to nas Smile Mechanika 0 (slownie "zero" ) nieliczac kibiców "??" ktorzy siedza na lawce rezerwowych Smile w przerwie meczu robimy promocje mala hehe w drugiej czesci meczu liczymy po cichu na przyjazd kibiców z Bobolic lecz sie niedoczekujemy Smile chodza sluchy ze podobno autokaru niezalatwili czy cos Sad niech ktos z Bobolic sie wypowie na ten temat Smile po meczu " kibice " Mechanika z ławki rezerwowych cykaja nam fotki Smile ( po co ? ) !! rozchodzimy sie do domu cieszac sie tym ze w Polanowie powraca moda na kibicowanie Smile A wiec mecz udany ..... tylko smuci brak przyjezdnych Smile Pozdrawiam ... Fotki pozniej Smile

Nie 16:49, 05 Lis 2006 Zobacz profil autora
misiek_gryf

Posty: 415

do relacji ... Pozdrawiamy rowniez Gwardie Koszalin oraz nasza zgode Victorie Sianów Smile

Gryf Polanów - Wybrzeże Biesiekierz 2:2

Nas 18. Słaba frekfencja spowodowana była zapewne pogodą i mało atrakcyjnym przeciwnikiem . Nie prowadzimy dopingu nie licząc kilku wrzutek na sędziego . Ogólnie to nudno .

Nie 20:03, 12 Lis 2006 Zobacz profil autora
misiek_gryf

Posty: 415

Stary Jarosław - Gryf Polanów 2:1

Nas na tym wyjazdowym spotkaniu 15 w pierwszej połowie , w drugiej 11 z flagą . Małe słowne starcie heh z porzadkowymi . Robimy mała ale zabawna promocje . F-c Darlovi Brak . Krzyknelismy 4 razy zaznaczając swoją obecność . Ogólnie to nuda . Wracając w Malechowie wystawiamy sobie szaliczki przez okna w samochodzie . tuz przy wyjezdzie z Malechowa wyrzedziło nas auto które wystawiło szal Arkadii . Nie zastanawiajac sie zaczynamy pogoń za nimi . Lecz z przyczyn zbyt małej ilosci paliwa odpuszczamy skrecając na Polanów . to na tyle .

Pon 9:10, 20 Lis 2006 Zobacz profil autora
Espania

Dołączył: 06 Cze 2006
Posty: 265

Skąd: Zacisze

Na Turnieju w Miastku zawitalo 5 fanow Gryfa turniej ogolnie nudny miala byc z druzyna z Lechi Gdansk ale nie przyjechala ale wstawili sie kibice z Lechi w sile 4 osob z jednym nawet gadalismy Wink.........ogolnie piknik znalazl sie nawet jeden kibic z Dretynia ale nie ruszalsimy go z powodu duzo osob na hali i nie chcielismy robic zamieszania.Gryf wygral jedno spotkanie z Lechem Czaplinek Smile.to tyle.....pozdro chlopaki Cool

Sob 18:00, 13 Sty 2007 Zobacz profil autora
misiek_gryf

Posty: 415

GWARDIA - Mechanik 3:0

F-c Polanów na tym spotkaniu 14 osób . Zaraz po meczu w K-linie udajemy sie na spotkanie GRYF - Zryw Kretomino (3:1) . Rozwieszamy transparent
" Oszust rządzi .... " . Nie prowadzimy dopingu . To na tyle .

Pon 16:37, 02 Kwi 2007 Zobacz profil autora
misiek_gryf

Posty: 415

Zefir Wyszewp - GRYF POLANÓW

Na to spotkanie wyjazdowe wybrało się 18 fanów Gryfa . Porozsiadani po całym
"stadionie" . W pierwszej połowie brak jakiegokolwiek dopingu . Natomiast w drugiej klika razy zaznaczamy swoją obecność . Od początku spotkania wisi transparent " Oszust Rządzi w K-linie" . Małe spiecie z psami . Gryf wygrywa spotkanie 2:0 i z usmiechem na ustach wracamy do Polanowa . To na tyle . Pzdr

fotki później .

Sob 16:54, 07 Kwi 2007 Zobacz profil autora
GryfistaKlimek
Gryfita

Posty: 177

Skąd: Polanów

W trakcie powrotu do polanowa torszke sie napilismy i spiewem dla piłkarzy wynagradzamy im zwyciestwo Gryf Gryf Polanow

Sob 17:01, 07 Kwi 2007 Zobacz profil autora
misiek_gryf

Posty: 415

Nas na wiosce w Manowie 24 osoby . Prowadzimy dość dobry doping !

Posty: 415

3 fanów z Polanowa na spotkaniu : Gwardia Koszalin - MKS KArlino Smile Very Happy

Pon 0:48, 18 Cze 2007 Zobacz profil autora
Espania

Posty: 265

Gryf Polanow-Slawa Slawno 3:1 Kibicow gosci zero ogolnie na stadionie srednia frekwencja z tego wzgledu ze o 18 byl mecz Polski Wink

Śro 19:53, 12 Wrz 2007 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne kibiców Gryfa Polanów Strona Główna » Kibice Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)